1. Evlilik yıldönümümüzde ne giymeliyim?

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Pınar Şimşek tarafından 12 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Pınar Şimşek

Pınar Şimşek Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,
    eşimle yeni evlendik yani işte önümüzdeki ay 1. yılımızı tamamlamış olacağız. Benim için sanki bir hafta gibi geçti. Şükür ki mutluyum şimdilik bir sıkıntımız olmadı ufak tefek şeyler dışında. Aramızdaki güzel şeyler henüz çok tazeyken sanıyorum ki beni 1. yılımızda bir akşam yemeğine çıkaracaktır. Bende de şimdiden heycanlanmalar başladı :) Ne yalan söyleyeyim. Sonuçta severek evlendik ve bu günler için çok mücadele ettik. Ve şimdi hamileyim bile! Mutluluğumu siz düşünün artık... Böyle şeyleri yaşamak hayal gibiyken işte gerçek oldu. Umarım herkes bizim kadar mutlu olabilir.Şimdi esas meseleye geliyorum. Yemeğe çıkacağımıza olan inancımdan dolayı sürekli o gece ne giyeceğimi düşünüp duruyorum. İlk kez şık bir yere yemeğe gideceğim eğer tabi götürürse :)
    Hamile giyim konusunda tecrübesiz bir kardeşiniz olarak soruyorum. Uzun elbiseler mi giyilir böyle şık yerlere giderken ya da normal kumaş pantolon salaş gömlek mi tercih etmeliyim? Bana kalsa evde pijama takımları ile oturduğum gibi çıkar giderim çünkü rahatlığıma çok düşkünüm ama böyle şeyler söz konusu olunca şıklığıma da düşkün oluyorum haliyle.
    Ne yapacağımı bilmiyorum hanımlar bir akıl verin. Bir de saçlarıma düz fön mü çektirmeliyim sizce yoksa hafif maşa mı yapmalıyım? Çok abartmış gibi görünmek istemiyorum. Bu günü 4 gözle beklemiş gibi. Iyy çok itici :)
    Ayakkabı modelleri için de önerilerde bulunursanız çok mutlu olurum. Sizden de çok şey istiyorum gibi görünebilir ama bunlar ufak fikirler ve ben bu konularda hem cinslerimin tavsiyelerine çok güvenirim. :) Bu yüzden desteklerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler dostlar :)Umarım çok güzel geçer her şey

Bu Sayfayı Paylaş