1. Sohbet

Almanya'daki Yakışıklı Akrabayla Tanışma

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Dilan Tahtacı tarafından 9 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilan Tahtacı

Dilan Tahtacı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar
    Herkesin yıllar sonra ortaya çıkan bir akrabası vardır. Benim de hiç görmediğim amcamla 12 yaşımda tanışmışlığım falan var. Ama ne bileyim böyle acayip yakışıklı, varlığından ancak ismiyle haberdar olduğunuz ve görünce dibinizin düştüğü biri yoktur heralde. Annem hep anlatırdı dayım gillerin tarafından birileri Almanya'ya göçmüş orada yaşıyormuş, oğulları necati, kızları gülsüm falan. Onlarla ilgili hikayeleri dinlerdik. Babaları ara ara gelirdi bize ve her geldiğinde de Almanya'dan çikolata getirirdi bize hediye olarak. meşhur almancı hediyesi işte :) Üzerindeki mevsimlik mont hatırlarım hep aynıydı. Zaten bir saatliğine oturmaya gelir o zaman da gideceğini ve fazla kalmayacağını vurgulamak ister gibi montuyla otururdu. Çok saygılı adamdı hepimiz severdik Ahmet amcayı. Çocuklarından bahsederdi ama ciddiye almadan dinlerdik işte.
    Geçen gün bunlar ailecek geldi Ben daha kapıda görür görmez şok oldum. Almanya nın havasından suyundan mıdır nedir bir insan bu kadar mı yakışıklı olur? Annem anladı hemen dürtmeye başladı kolumu ama ne yapabilirim ki? Tüüm gün çocuğa baktım durdum şapşal gibi. Üzerindeki erkek hırka ve pantolonun muhteşem uyumu, saçlarının doğallığı ve ışıltısı... Size anlatamam. Göz göze geldiğimizde hep ilk başta ben kaçırdım gözlerimi ama çok etkilendiğimi itiraf etmeliyim.
    Neyse tam gidecekken annem kalk meyve hazırla bizim kız çok hamarattır diye beni mutfağa gönderdi. Bu necati arkamdan gelip su istemez mi? Ay neredeyse kalbim duracaktı. Orada durup laf açtı bir de. Nerede okuyorsun falan filan. Sanat okuluda okuduğumu duyunca çok ilgilendi. Sürekli bir şeyler sordu. Sohbet meyve yerken de uzadı gitti. Çıkarken numaramı istedi haberleşiriz diye ben de verdim. Kaç gün oldu aramadı ama arar mı bilmiyorum. Sizce o da benden etkilendi mi?

Bu Sayfayı Paylaş