1. Sohbet

Dominik'e Gitmeden!

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda cnnbkr tarafından 26 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. cnnbkr

cnnbkr Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar sizden benim için çok önemli olan bir şey isteyeceğim. Önümüzde ay Dominik Cumhuriyeti'ne seyahat edeceğim. Aslında seyahatten çok uzun süreli kalma gibi. 4 ay kadar orada yaşayacağım. 3 - 4 yıldır biriktirdiğim parayı beachlerde clublarda harcamak istiyorum. Ama orada akşamlar giyecek sweatshirtüm yok. Bildiğiniz dikkat ceken sweatshirt modelleri olan bir web sitesi var mı? Yalnız gideceğim için mutlaka orada dikkat çekmem lazım. Yoksa yalnız 4 ay sıkılmaktan ölürüm.Bu arada oradan Barbados'a geçeceğim bir bölgesi soğuk oluyormuş. Yanıma triko kazak almalıyım. Hasta olmadan deli gibi eğlenerek 4 ay geçirmek istiyorum. Bu yüzden önerileriniz benim için çok önemli.
    Beşiktaş trafiğinden, istanbul'dan, metrobüs kaosundan uzakta 4 ay. En önemlisi ofis arkadaşlarımın salak salak muhabbetlerinden çok uzakta olacağım. 28 yaşında ev araba taksiti ödemekten başka bir şey yapmıyorlar. Kıbrıs hariç yurt dışı da görmemişler. Bu tatil için biriktirdiğim paranın yeteceğinden eminim. Çünkü en lüks tatilim olan Avusturya tatilimde bile 4 bin euro harcadım. Konunun altına yazacağınız tavsiyeler benim için çok önemli. Umarım güzel tavsiyeleriniz sayesinde harika bir tatil geçireceğim. Herkese iyi akşamlar dilerim. Yorumlarınızı bekliyorum...

Bu Sayfayı Paylaş