1. Sohbet

En yakın arkadaşımın bebeğine ilginç bir hediye almak istiyorum

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Bilge Yazmalı tarafından 30 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Bilge Yazmalı

Bilge Yazmalı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,
    Haftaya bugün en yakın arkadaşımın kızının doğum günü var. 8 yıl sonra çocuk sahibi oldukları için bu bebeğimiz birazcık özel aslında. Yani öyle hediye fikrini buraya sormak mantıklı değil biliyorum ama değişik bir şeyler yapmak istediğim için buradayım. Öyle bir çocuk giyim mağazasına girip bir kıyafet alıp çıkmak bu arkadaşlığa yakışmaz diye düşündüm. Çünkü bu arkadaşım benim için gerçekten çok önemli. Komşu olduğumuza bakmayın aslında üniversitede tanıştık o biyoloji okuyordu ben felsefe. İki ayrı dal ama alanımızda uzmanız şimdilerde. O zamanlar çok çalışmıştık birlikte aynı yurtta kaldık aynı yemekten yedik aynı geceler aç uyuduk. Küssek ve aylarca konuşmasak bile ağlayarak sarıldık sonra birbirimize barışırken. Okul bitince de kopmadık aynı şehirde olduğumuz için zor bir iş arama döneminden sonra o birini bulup evlendi. Şehrin merkezine taşındılar ama görüşmeye devam ettik. Zaten eşi de çok iyi birisi. Üniversitede hoca o da çok başarılı. Derken ben hayatımın aşkını buldum ve onların binada da boş yer olduğu için taşındık alt katlarına. Tek aile gibiyiz şimdi iki aile. Ama işte uzun yıllar bebekleri olmadığı içi,n yağmur onlar için çok değerli tabi bizim için de. Bu yüzden özel bir şeyler almak istiyorum. Değişik ürünler ya da sürprizler hazırlayan bir bebek giyim mağazası varsa bildiğiniz bana önerir misiniz? Çok mutlu olacağımı belirtmek isterim. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

garfield bunu beğendi.
  2. garfield

garfield Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Yararlı paylaşım teşekkürler.

3. Bilge Yazmalı

Bilge Yazmalı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1