1. Sohbet

Eski arkadaşın ilişkiye gölgesi!

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Bilge Yazmalı tarafından 6 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Bilge Yazmalı

Bilge Yazmalı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba arkadaşlar,
    Öncelikle iyi bir hafta geçirmenizi diliyorum. Ben size bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla zor zamanlardan geçiyoruz ve ben evlilikle ilgili sıkıntıya düşüyorum bu sorunları aşamayacağımızı düşündükçe. Biz nişanlımla tanıştığımızda daha yeni yeni sevgili olduğumuz dönemde bunun çok yakın olduğunu söylediği bir kız arkadaşı vardı. Adını şimdi burada söylemek istemiyorum da. Neyse ilk zamanlar bana tuhaf gelmişti çünkü nişanlım o zamanlar kendine pantolon almaya giderken dahi bu kızla gidiyordu. Onun fikirlerine güveniyormuş falan filan. Ben de tabi ki rahatsız oluyordum çünkü kız gerçekten güzel demeye dilim varmıyor ama güzel yani. Neyse ben işte ses edemiyorum fazla ilk günden kıskanç kız triplerine girmemek için. Neyse bir akşam kız benimkine mesaj attı parktayım moralim bozuk gel diye. Biz de o gece film izlicektik her şeyi hazırlamıştık. Bu adam tutturdu gitmem lazım diye. Allah dedim bu kız her çağırdığında gidecek misin? Gideceğim dedi. Ama nasıl kararlı anlatamam. Benden ayrılma pahasına bir sinirle aldı ceketini çıktı. Ben o gece sabaha kadar ağladım bir hafta 10 gün kadar aramadı ben zaten ayrıldık sandım. Sonra gönlümü aldı bir şekilde. Sonrasında kız yurt dışına eğitime gitti zaten çözüldü. Ama çıktı tam bu ay yine geldi. Bide nişanlıma yurt dışından bir erkek ceket getirmiş adam üstünden çıkamıyor. Bana sürekli aralarında bir şey olmadığını kardeşi gibi gördüğünü söylüyor ama bu kıza zaafı var sanki. Bir şeyler var yani beni rahatsız eden. Sizce ne yapmalıyım?

Bu Sayfayı Paylaş