1. Sohbet

Giyimim yüzünden dışlanıyorum

'Erkeklere Özel Paylaşımlar' forumunda Hakan Kaynar tarafından 29 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Hakan Kaynar

Hakan Kaynar Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu kış gömleğin üstüne giyebileceğim, kolay kombinleyebileceğim ve açıkçası üzerimden de çıkarmak istemeyeceğim :) bir erkek kazak türü arıyorum.Kazak kombinlemeyi pantolonun üstüne giymekten başka bir yöntemle beceremeyen biri olarak geçen kış gömleğin üstüne giymeyi denemiştim. Ancak olabildiğince komik bir dün geçirdiğimi utanarak itiraf etmeliyim. Şöyle ki, uzaktan tanımadığım kişilerin de katıldığı bir arkadaş toplantısı düşünün ben de hep aynı giyiniyorum bu sefer gömleğin üstüne kazak giyeyim bari diyerek kalktım gömleğin öndeki yani yakasındaki düğmelerini ilikleyerek üstüne kazak giydim. Tabi renk uyumunu kendi kafama göre yapmıştım. (not böyle şeylerden pek anlamam )Yani şöyle söyleyeyim, açık yeşil bir gömleğin üzerine lacivert ve ortasından 2 kalın bordo çizgi geçen bir kazak giydim. Altına da klasik kot bir erkek pantolon. Siz ne düşünüyorsunuz bu kombin hakkında? Bilmiyorum ama bence o an için iyi bir fikirdi. Belki sadece tanıdık çevrem gelse öyle olabilirdi. Ancak gelenlerden bir kızla aramızda daha samimi bir diyalog geçince işler değişti. Geveze arkadaşlarımdan birisi hoşlandınız galiba birbirinizden yeni bir aşk mı doğuyor diyince bu kız atlayıp gülerek ""ha ha böyle hanım evladı biriyle mi?"" diyerek beni nasıl ezdi, nasıl ezdi tarifi yok. Bir kere hanım evladı nedir ya ben hanım evladı değilim ki. Hayret bir şey ne var gömleğin ön düğmesini açmayı akıl edemedim o yüzden evet biraz fazla beyefendi bir havam olmuş olabilir. Ama hanım evladını kesinlikle kabul edemem. Neyse ben de soğuk bir ha ha kahkahası attıktan sonra kalktım gittim. Ama hala atamıyorum üzerimden o şoku çok moralim bozuluyor hatırladıkça :(

Bu Sayfayı Paylaş