1. Sohbet

Mağazaların ergen bölümünden yetişkin alışverişi yapmak

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Bilge Yazmalı tarafından 3 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Bilge Yazmalı

Bilge Yazmalı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu ara mağazalara gidiyorum da maşalah her mağazada bir çocuk giyim bölümü açılmış. Kendim için gezerken bir bakıyorum ayağım kaymış hop çocuk bölümüne girmişim kıyafetlere bakıyorum. :) Ama nasıl güzel nasıl şirin modeller var inanamıyorum. İnsanın çocuk yapası geliyor valla :) İşlemeli dantelli bluzlar mı dersiniz, minik mink takım elbiseleri mi... Ne ararsanız var. Böyle büyük yani yetişkin giyimin bir minyatürü gibi düşünebilirsiniz buraları.
    Mesela yetişkin bir kadının giyeceği abiye tarzında bir elbisenin 3 yaşında bir kız çocuğuna uydurulmaya müsait bir hale geldiğini gördüm geçen gün. Ama yine de en çok etkilendiğim şey erkek kaşe kaban modeli oldu. Düşünün şimdi 40 yaşında bir adam kendine mont bakmaya gidiyor. Başta en ağır en vücuda oturan modellere bakar. İşte bu çocuk montu da tam öyleydi. O kaşe kaban sanki masallar dünyasında ufaltılmış ufaltılmış, bu mağazalardan birinin içerisine atılmış :)
    Benim üniversitede bir arkadaşım vardı. Gelip gelip kız çocuğu kıyafetleri bölümünden alıveriş yapıyordu. İlk duyduğumda falan çok şaşırmıştım ama gerçekten de pantolonları falan uyuyordu bedenine. Zaten ufak tefek bir şeydi e ergenler de artık maşallah bizim kadar oldukları için kıyafet uydurmak sorun olmuyordu. Sonraları konuşurken anlatmıştı da meğer bu kız mağazalara yeni açılan bebek kıyafetleri bölümünü gezmeyi çok seviyormuş öyle tatli öyle şirin kıyafetler var ki, aralarında kayboluyormuş. Sonra ergenler bölümüne girince bi bakmış ki neredeyse kendine olacak şeyler. Yetişkinler bölümünde kendine aldığı her şeyi kısaltmak zorunda kaldığı için böyle yerlerden alışveriş yapmaya başlamış. Eğer siz de minyonsanız ergen çocuk bölümündeki kıyafetlere göz atabilirsiniz mağazalarda

Bu Sayfayı Paylaş