1. Sohbet

Rüyada evlendiğini görmek

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Pınar Şimşek tarafından 14 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Pınar Şimşek

Pınar Şimşek Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba,

Rüyamda evlendiğimi gördüm, ilginç olan üzerimde bir takım elbise benzeri bir kıyafet vardı.Bunu merak edip biraz araştırdım rüyada evlenmek ile ilgili tabirleri buldum ancak kıyafet kısmında pek açıklama bulamadım..Genelde söyle diyor;
    Rüyada evlenmek zenginlikle yorumlanır. Rüyada genç bir kimse ile evlendigini görmek, çok yakında zengin olup bolluk ve refaha kavuşacagına işarettir. Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat görecegine delildir. Bir gençle buluşup evlenme için karar aldıgını gören muradına nail olur. Evli olmayan bir kadına gizlice bir söz söyledigini görmek, o kadınla evlenmek istedigine, evli bir kadınla evlenmek istedigini ve onu istettigini görmek, dünyada beklediklerini elde edemeyecegine, bir kadınla evlenmek isteyip de onun da buna razı olduğunu görmek, muradına erecegine işarettir. Orta yaşlı bir kadınla evlenmek istedigini görmek, pek büyük zenginlige delalet eder.Bir ihtiyar kadınla veya kendi kız kardeşi ile evlendigini görmek pek büyük hayra, ölmüs bir kadın ile evlendigini görmek ve onunla zifafa girdigini görmek işlerinin karışmasına, hayatının bozulmasına delildir. Evlendigi erkek veya kadının başka bir dinden olduğunu görmek günah sayılacak bir işi yapacagına, rüyasında bir fahişe ile evlendigini görmek, ahlaksız ve huysuz bir kadınla evlenecegine, evli bir kadının başka bir erkekle evlendigini görmesi bir çocuk dogurması ile yorumlanır.
    Rüyamda daha sonra dışarı çıkarken yine üzerime erkek kaban tarzında birşey giyiyordum.İlginç gelen rüyamda neden bu kıyafetlerle evlendiğimi görmem, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yorumlayabilir mi?Teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaş