1. Sohbet

Ucuz alınan alyanslar

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Dilan Tahtacı tarafından 27 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilan Tahtacı

Dilan Tahtacı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    Biz eşimle evlenirken ucuza gelsin diye ucuz altın söz yüzükleri baktık ve alyanslarımız çok ucuza geldi haliyle. Şimdi evleneli bir yıl oldu ve gerçekten sarardı soldu resmen altınlar. Eşim bu bütçe ayarlama işlerini tamamen bana bıraktığı için ben de tamamen uygun olsun, çok isteyen kızlardan olmayayım diye hep ucuza gittim. Şimdi bildiğiniz alyansımı kullanmıyorum. Garibim de hala takıyor. O zaten önemsemez. Yüzük olsun yeter. Adet yerini bulsun ben laf etmiyim ona yeter :) Ama ben üzülüyorum. Arkadaşlarımızın ki hep çok şık ve güzel modeller. erkek altın yüzük modelleri bile ışıl ışıl parlıyor. Şimdi alyansa ayıracak paramız yok elbette ama en azından bu alyansları temizlemenin bir yolu var mı? Nasıl parlak ve yeni haline geri döndürebilirim. Bir öneride bulunursanız benden mutlusu olmaz heralde. Ama tabi umarım bunu yapmanın da bir yolu vardır. Yoksa bir kaç ay içinde yenilerini alacağım ben :(

Bu Sayfayı Paylaş