1. Sohbet

Yeni bir iş

'Güncel Medya' forumunda Banu Demirci tarafından 11 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Banu Demirci

Banu Demirci Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar selam herkese,

Benim yepyeni bir işe ve de dolayısıyla yepyeni bir hayata ihtiyacım var! birkaç zamandır bunların hayallerini kuruyorum, aacaba neler yapabilirim falan diye. İnternette bile arıyorum diyebilirim :) İnternette bu tip konularla ilgili bir sürü öneriler de bulunuyorum hatta. bu önerilerimi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Kimi işler online, kimi işler daha insan kuvveti gerektiren şeyler, kimi işlerse ithalat ihracat bazlı yani onları için de mutlaka iyi bir uluslararası taşımacılık firmasına ihtiyacınız olur...

Öncelikle küçük ölçekli bir iş düşünüyorsanız en karlı 5 sektör şu şekilde tanımlanıyor:

Mobil şirketler: araba tamircileri, yemek kamyonları, elektronik tamir servisleri

Çocuklara Yönelik İşler: sosyal aktiviteler, mobil uygulamalar

Paylaşım Ekonomisi: aksesuar ve giysi

Online eğitimler: Akademik konular, kişisel gelişim

Serbest meslek hizmetleri: Danışmanlık, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi

Evet arkadaşlar gelelim, gelecek vadeden işlere:

Veri analizi, 3d baskı dükkanı, bilgisayar mühendisliği, asteroid madenciliği, organ üretimi, evlilik danışmanlığı, elektrikli araç şarj istasyonu, uzay turizmi

yani işler artık süt nereden alınır, yok efenim bizim yurtdışına göndereceğimiz bir mal var da iyi bir iran nakliye önerir misinizden çok çok ötesine geçecek...

Ben de en kısa zamanda ne iiş yapmak istediğime karar vericem...

Bu Sayfayı Paylaş