1. Sohbet

Alyans seçerken dikkat edilmesi gerekenler

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Banu Demirci tarafından 21 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Banu Demirci

Banu Demirci Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,
    altın söz yüzüğü alırken nelere dikkat ediyorsunuz? Bu yaşıma geldim hala altın söz yüzükleri alıp da sonradan modelini beğenip pişman olmayanı görmedim. İlk başta binlerce model arasından güya en beğendiklerini alıyorlar sonra da yok rengi güzel değil, yok başkası şöyle almış onun daha güzelmiş diye beğenmiyorlar. Özellikle kızlar yapıyor bunu kusura bakmayın. Zaten erkek dediğin şahıs gidip kızın beğendiğinin erkek versiyonunu alıp çıkıyor. Bu anlamda erkek altın yüzük modelleri daha kolay seçiliyor. Kuyumcular da bu anlamda sadece gelin hanıma yüzük beğendirme gayretine giriyor. Gerçi bazı erkekler çözmüş durumu. Evlilik teklifi yapmadan önce gidip seçiyorlar önceden ki sonradan uğraşmıyorlar. E haliyle kızlar bunun düşünceli bir davranış olduğunu daha doğrusu evlilik hayalinin ve teklifinin büyüsüyle o an en son sorgulayacakları şey alyansın modeli oluyor :)
    Erkekler ve kuyumcular da büyük bir sorunu aşmış oluyor.
    Şimdi evlilik sırası bana geldiği için soruyorum. Ben tabi erkek arkadaşımla bunun anlaşmasını önceden yaptığım için bana direk tek taşla geldi ama yakında alyans seçmeye gideceğiz. Sizce nelere dikkat etmeliyim? Sonradan beğenmeyenler kervanına katılmak istemiyorum da...

Bu Sayfayı Paylaş