1. Sohbet

AsK..

'Aşk ve Sevgi' forumunda YaRen tarafından 29 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. YaRen

YaRen Admin Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Hayat kadar zalimdir aşk.. Zalim olduğu kadar gururu kaldırmaz..! Ayrıldım der insan ayrılamadığını bile bile, sonra kendini haklı çıkarmaya çalışır, nedenler arar acıtsa da, kalbini öldürmeye çalışır beyniyle ama yapamaz bunu söyleyemez kendine, aşk gurura gelmezzz .! Şimdi neredesin, ne yaparsın bilemem, yazdıklarımdan haberin olur mu birgün emin de değilim. Sanırım yenilgiyi kabul etmemin zamanı geldi ve gururuna yenik düşmüş bir kalbin hikayesidir bu.
    Oku..!
    Senden öncesi pek aydınlık değil ömrümde saçma bir kadının gereksiz yaşantısı anlayacağın. Her zaman herkese ters oldum, inatlaştım onlarla, sevmedim kimseyi, benim için ask kelimesi sadece sözlükte yazan anlamından ibaretti vee ben sadece kendimdim.! aşk çok uzaktı bana filmlerde duyardım aşkı, öylesine takılırdım hayata diğerleri buna aşk ve sevda derlerdi! Kimseye duyurmadan sessizce ama ta içten ağladığımı bilirdim senden önce. O zaman bile bir yerde saklıydım.. beni bulacak birini bekliyordum. Sokaklarım sadece yalnızlığa çıkarken ben seni bekliyordum…
    Vee Seni Gördüm..
    İlk görüşte aşk değil bu ilk görüşte ölüm bana olan..! Hala anlatamıyorum seni benzetemiyorum hala yapamıyorum, beceremiyorum... Göz bebeklerinde kendimi gördüm, saçlarından ay ışığı vurdu gözüme ve ben öldüm, ne olduğunu anlamadan, bilmeden bu garip olayının adını teslim oldum sana..! Çok değişmiştim artık eskisi gibi değildim. Değişen ben değildim de dünyaydı. Sonbaharda yaprak dökülmüyordu benim için. Beni bulan sendin..! Girmiştin bir şekilde hayatıma ve ben olması gereken her aşık gibi ölüydüm!
    İtiraf ediyorum bu yüzden sen gittiğinden beri ben sevemiyorum kimseyi ..! Kaybolmama ramak kaldı, gel kurtar beni! Nasıl geleceksin bilmiyorum ama gel..! Yalvarıyorum! Kalamıyorum buralarda. Aşk toprağa gömülmüyor ve Şarkılar boş, filmler boş, hayat bomboş. Söz veriyorum sana kimseye benzemek değil amacım, ne Leylaya ne Şirine ne de bir başkasına seni seviyorum itiraf ediyorum! Gir hayatıma ve tekrar mutlu olalım.Aşk herşeye rağmen acısı ve tatlısıyla bir ömür yaşamaya degerdir …

Bu Sayfayı Paylaş