1. Sohbet

hoSSohbet.Com Zamanları

'Chat ve Sohbet' forumunda garfield tarafından 23 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. garfield

garfield Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    İlk chat sohbet sitelerinin meşhur olduğu dönemlerdi. O zamanlar bilgisayar açtığımızda yapacak pek fazla bisey yoktu. Ya araba yarisi oynayacaksın yada super mario. O dönemlerde Google üzerinde dolanırken hoSSohbeT.Com diye yazan bir site görmüştüm. Hiç unutmam ki bu sitenin başlığında Chat Sohbet Odaları yazıyordu ve girme kararı aldım. Linkin üzerine tıklayarak sitenin içerisine girdim. Rumuzunuzu yazın diye olan boşluğa 'toshiba' yazmıştım. Rumuz işlemim de tamamlandıktan sonra, artık hos sohbet sitesinin içindeydim. Genel hoşsohbet odasında karşılıklı online şekilde yazışan rumuzları izledim saatlerce. Bu durum benim oldukça hoşuma gitmişti ve bugün sadece chat yapmayı öğrenmeliyim diyerek orayi burayı kurcaladım. Yarın tekrar girdiğimde selam yazdım ve insanların bana hosgeldin demesi, oldukça misafirperver buldugum hoş sohbet chat sayfasında senelerce bulunmamdaki en büyük faktördü. Artik kendime daha düzgün bir rumuz bularak kayıt edip sürekli giren bir chat sohbet müdavimi oldum. Daha sonra içeride bir cok kişiyle dost olarak kendi sohbetlerimizi kurmaya başladık. Gerçekten dosthane sohbetlerin ve sevgili olan eşlerin bulunduğu bir ortamdı. Sahibi SeRGeN diye bir efendi abimizdi. Onun sayesinde o kadar cok realde görüşerek dost olduğum güzel insanlari tanıdım. Yıllar sonra anlamsizca bu sitenin kapatıldığını gördük. Artık neden kapatıldı felan bilmiyorum ama kesintisiz olarak 7 sene chat yaptigim bir canlı chat sayfasıydı. insallah tekrar açılır ve biz eski kaybettiğimiz dostlarımız ile denk gelerek eski günleri konuşuruz.

Son düzenleme: 25 Aralık 2019

Bu Sayfayı Paylaş