1. Sohbet

Kış için yatak odası hazırlıkları

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Bilge Yazmalı tarafından 21 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Bilge Yazmalı

Bilge Yazmalı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    herkese merhabalar, son birkaç gündür istanbul inanılmaz sıcak biliyorsunuz ki, ama hafta sonu itibariyle de havalar inanılmaz derecede soğuyacak diyorlar. bakalım nasıl şeyler yapılabilir... eylül ayının neredeyse sonundayız, kasım itibariyle artık kışlık moda da geçeriz diye düşünüyorum. geçtiğimiz 2 kış boyunca ev için hiçbir alışveriş yapmamıştım. şimdi yapmayı planlıyorum. öncelikle evdeki eksikliklere bir göz atayım dedim. İlk etapta ilgimi çeken yorgan oldu. hem benimkiler hem de çocuklarınkiler yenilenebilir aslında. ama sizin önerileriniz var mıdır diye de merak ediyorum, benim yıllardır alışveriş yaptığım bir marka var aslında yine onlardan da alabilirim. Bir de misafirdi oydu buydu biraz daha düzenli gözükmesi adına yatak örtülerini de yenilemek istiyorum. en son bu yaz mavili pembeli böyle rengarenk bir şeyler kullanıyordum. o yüzden kış mevsiminde de renkli bir şeyler almak istiyorum. kışlık örtüler genelde koyu renk ya da düz renklerde oluyor ama elbette ki benim de aradığım istediğim gibi bir örtü vardır piyasada:) çok zor olmasa gerek. mağazaları gezmek yerine önce internetten biraz bakınmak istiyorum. 5-6 siteye bile bakındım.

Bu araştırmam sırasında örgüden de yatak örtüleri dikildiğini duydum ve bunu da sizinle paylaşmak isteidm. Örgü modeller arasında evinizin dekoruna uygun olan tarzı seçmeniz bu galeri de paylaştıklarımız sayesinde kolay olacaktır. Piyasa da ev tekstili oldukça rövanştayken el örgüsü yatak örtüsü için birçok seçeneği sizler bir arada göreceksiniz. Modeller arasında tığ ve şiş ile yapılanlar da var. Polar üzerine monte edilen el örgüsü yatak örtüsü de kullanım açısından oldukça güzel ve tok duruyor. Yünleriniz için kullandığınız örgü tipleri ve ipler aslında bir parça modelinizi ortaya çıkartmak adına önemli bir detaydır. El örgüsünde sık sık kullanılan bazı modelleri yatak örtüsü içinde kullanmanız uygun olabilir. Bu tarz seçenekler olarak sizlere sunum hazırladık. En yeni ve tarz olanları bir arada görmeniz size de birçok farklı model düşünmeniz de faydası olacaktır. Sizce peki örgü mü yoksa tekstil ürünü yatak örtüsü mü?

Bu Sayfayı Paylaş