1. Sohbet

Erkek arkadaşımın mahfolan sürprizi

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Bilge Yazmalı tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Bilge Yazmalı

Bilge Yazmalı Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba,
    Geçen gün erkek arkadaşımla dışarı romantik bir yemeğe çıkalım demiştik. Ay çıkmaz olaydık. Başımıza neler geldi bir bilseniz. Yemeğimizi yedik, en sevdiğim erkek hırka modelini giymişti.Yemekten sonra başka bir yerde bana sürpriz hazırlamış ben tabi evlilik teklifi olacağından %75 eminin %25 emin olamıyorum bir türlü çünkü onu tanıdığım için çok yeni olduğunu düşünecektir diye düşüncelere dalmış vaziyetteyim. %75 ise o hırkadan kaynaklı çünkü o hırkasını çok sevdiğimi biliyor ve bir keresinde bunu bir daha giydiğimde sana hayatını değiştirecek bir teklifle geleceğim demişti.
    Neyse ben kafamda bu oranları ölçerken arabaya doğru yürüdük ve o en sevecen yaklaşımıyla elini omuzuma atıp beni arabanın ön koltuğuna oturttu kendisi de şoför koltuğuna geçerken ben her şeyden bağımsız en güzel hayallere dalmanın sarhoşluğu içerisindeyken o sesi duydum; caarrttt!!! Aman allahım ne oldu diye bakamadan, bu adamın montu yırtılmasın mı? Binerken takılmış kenardaki çıkıntıya koldan aşağı tarafı tamamen yok montun.
    Garibim utançtan ne yapacağını, ben de utanmasın diye nasıl davranacağımı bilemedim. Bütün gece karizmatik kahramanı oynayan adam tam hayallerimi gerçekleştirmek üzereyken olana bakın, karşımda süklüm püklüm.
    Ben tabi anın karmaşası ve yıkılan hayallerimin yas sürecinde ne kadar teselli olunursa öyle bir ısrar kıyametle onu bir yandan teselli ediyor bir yandan da hadi gidip sana yepisyeni bir erkek mont alalım diye çırpınıyorum. Adam yok sorun değil gitmemiz gereken bir yer var dedikçe ben yok allah yok ısrar kıyamet zorla "aldırmadan bırakmam" diye diye adamı mont almaya ikna etmeye çalışıyorum. Aklımca karizmasını kurtaracam... Ama işteaha çok batırıp bırakmış olduğumu ancak sabah fark edecektim.
    Bütün gece zorla mont aratıp, uygun fiyatlı diye seçtiğim birini illa ben alacam diye parasını ödeyip adamı iyice küçük duruma düşürdükten sonra eve bıraktı beni. Ve tabi her aklı başında adamın yapacağı gibi bu saat oldu beni hala aramadı. Nereden buldum bu lale kızı diye anlatıp duruyordur şimdi.

Bu Sayfayı Paylaş