1. Sohbet

Hit Sitelerine İtibar Etmeyiniz

'Teknoloji Dünyası' forumunda garfield tarafından 30 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. garfield

garfield Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Karşılıklı hit gönderimi diye piyasaya çıkartılmış siteler mevcut günümüzde. Anlamadığım bu siteler oldukça popüler durumdalar. Bunun sebebini çok merak ettim ve bir kaç sitede yorumları okudum. Arkadaşlar yazmışlar ; Hit aldım çok memnun kaldım vs. Kesinlikle inanmıyorum. Bu tip uygulamaların tutulması için kendi kendine yorum yapan kişiler. Siteni kayıt ediyorsun, ziyaret ediyorsun başka siteleri, kredi kazanıyorsun sonrada onlar sizin sitelerinizi ziyaret ediyorlar felan Google bunu anlamayıp sizi yukarı taşıyor öylemi?
    Google 'yi kandırmaya çalışan arkadaşlar madem ondan zekisiniz ondan büyük arama motoruda geliştirirsiniz.. Fazla uzatmadan açıklamak istiyorum arama motorları sitelerin ziyaret zaman dilimlerini dahi hesaplıyor. Hit sitesindeki vatandaş sizi 15 saniye ziyaret ediyor, hadi maximum 120 saniye olsun ki bunu anlıyor google zeka sistemi. Karşılıklı anlaşmalı iş yaptığınızı anlayarak sitelerinize daha çok zarar veriyorsunuz. Organik hit sayesinde başarılı olabilirsiniz. Hit sitelerinde illegal yollar ile site yükseltme çabalarınız yerine her gün 2 tane güzel yazı yazsanız ileride size olumlu yönde dönecektir. Müşteri kitlesine uygun yazılar yazarak, organik ziyaretçiler ile hitinizi arttırarak Google.com 'un gözüne girebilirsiniz. Hit motoru , hit saati , hit tıkı mıkı gibi sitelere itibar etmeyin, zarar görmeyin lütfen.

Bu Sayfayı Paylaş