1. Sohbet

Kızıma kıyafet arayışım

'Bayanlara Özel Paylaşımlar' forumunda Sibel Çiçekçi tarafından 22 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Sibel Çiçekçi

Sibel Çiçekçi Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selam,
    en güzel kız bebek kıyafetleri nereden alınır bilmiyorum. Bu konuda bir nebze yardımınıza ihtiyacım var. Nereden alacağımı bilmiyorum. Şöyle konuya gireyim biraz balıklama atladığımın farkındayım. Benim bir kızım var 7 yaşında. Ama babasıyla ayrıyız. O da bir ben de bir babasında harab oluyor çocuk. Ebeveynler olarak ikimizin de moda anlayışı, giyim kuşam tarzı çok başka. Beyefendi biraz gelenekselci ben daha modern bakıyorum. Dolayısıyla bu kızımın da giyim kuşamında kafa karışıklığına yol açıyor. Şimdi bir de okula başladı okuldaki kızlara özeniyormuş. Ben de tamam kuzum alıcam en güzellerini diye söz verdim ama böyle hem uygun fiyatlı hem de modaya uygun şeyler almak istiyorum. Sizce hangi mağazalara bakmalıyım?
    Geçen hafta bir avm ye gittim bizim eve yakın, kızımı götüremedim çünkü okuldaydı. Orada bir bebek giyim mağazası bulup girdim. Biraz gezindim ama anladım ki, benim bücüre artık bebek giyim mağazasından bir şey bakmamak lazım. Hem çok pahalı hem de artık büyüdü kuzum. Bence bütçesi kısıtlı olan kişiler, yetişkin kıyafetleri satan ancak çocuk bölümü de bulunan yerlere bakabilirler. Hem daha uygun oluyor hem de o sınırlı çocuk dünyasının dışına çıkıp yani bir anlamda duvarları yıkıp kendi özgün tarzlarını yaratmalarına fırsat veriyorlar. Bence çocuklara da böyle daha çok seviyor. Ama bir kaç mağaza bu anlamda pahalı geldi. bana. Biraz daha uygun bir şeyler bakıyorum yani açıkçası bir eteğe 50 tl verecek durumum yok en fazla 20 ya da 25 civarında ödeme yapabiliyorum. Dolayısıyla az çok bütçemi anladınız. Bu konuda yardımcı olursanız büyük sevap kazanırsınız. Şimdiden teşekkürler hepinize :)

Bu Sayfayı Paylaş