1. Sohbet

KaLpte KaLan AciLar...

'Aşk ve Sevgi' forumunda MarveL tarafından 14 Mart 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. MarveL

MarveL Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    Kendine dikkat et, çünkü ben koruyamayacağım artık seni...Omuzum olmayacak başının altında, ya da elimle silemeyeceğim gözyaşını yanaklarından...Benimle uyuyamayacaksın, uyanamayacaksın. Senin için endişelendiğimi bilmeyeceksin bir daha. Sana olan sevgimle sıkboğaz etmeyeceğim seni. Bıkmayacaksın ya da boğulmayacaksın haddinden fazla ilgimden.Kendine iyi bak...
    Dilerim beni yüzüstü bıraktığına değer, yerime koyduğun her kimse benim kadar kıymetli olursun onda da. Pişman olmanı istemem, çünkü bir gün pişman olursan sana uzanacak bir elim olmayacak. Çünkü sen bütün dallarımı kopardın, kırdın...Şimdi yanında olan, sana destek veren, yokluğumda seni avutan, beni unutturan her kimse onu kaybetme. Çünkü bundan sonra benim içimden senin için güzel bir şey gelemez.Umarım bugün sana teselli veren yarın yol vermez...

Tayfun ve YaRen bunu beğendi.
  2. YaRen

YaRen Admin Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    111
    Ödül Puanları:
    43
    Kacan Kovalanir derlerdi .. Biz en sor olanini secmisiz kardesim istedikce kactilar .. umut ettikce kirildik .. Ama şunu diyebilirim hayat devam ediyor :) sinavimizi yasamis bitirmis ve yeni umutlu , huzurlu , sevgi dolu günlere kavusuruz insallah ..

Tayfun ve MarveL bunu beğendi.
  3. MarveL

MarveL Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    Insallah bebeim

Tayfun ve YaRen bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş